Tel.: +48 71 798 14 14, +48 502 201 749   

Indywidualne kursy intensywne – nowa, niższa cena!

Speak in a Week, Level Up, czy Business Buster?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, zaprojektowaliśmy aż trzy warianty intensywnych kursów indywidualnych. Dzięki temu zróżnicowaniu, są one dostępne dla każdego i na wszystkich poziomach zaawansowania. To innowacyjne rozwiązanie dla tych, których celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów w możliwie krótkim czasie.

womanSpeak in a Week

To intensywny, indywidualny kurs, opracowany w taki sposób, by nie był zbyt forsujący dla studenta, a jednocześnie maksymalnie wykorzystywał zdolności percepcyjne. W kursie zawiera się 30 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku.

Nowa cena: 2299 2199 zł 

 

BusinessmanLevel Up! Intensive

Level Up! Intensive™  to 60 godzin lekcyjnych indywidualnej nauki nastawionej na maksymalny progres skompresowane w pięć dni. Kluczem do sukcesu jest tutaj pełen kontakt z językiem, również w codziennych sytuacjach. Taki tryb nauki pozwala zacząć myśleć w danym języku, co jest celem nadrzędnym kursu.

 

 

01Business Buster

To przede wszystkim oszczędność czasu – w jeden weekend zdobędziesz więcej przydatnych informacji niż na standardowym, rocznym kursie biznesowym. Business Buster skupia się bowiem na tym, co faktycznie potrzebne jest w pracy w środowisku anglojęzycznym. Kurs to nie tylko słownictwo i zwroty, ale przede wszystkim opanowanie umiejętności biznesowych.